Tokio hotel 4 ewer!!
Leb die sekunde!!

Zájezd do Berlína!

21. května 2009 v 14:19 | jitulík kaulitz |  ♥News♥
Informace k odjezdu:

Vyjíždět se bude v sobotu 27.června z Prahy, z Hlavního nádraží. (Stejné místo, ze kterého jsme vždy vyjížděli na naše zájezdy do Magdeburgu). Bude se vyjíždět v brzkých ranních hodinách. Přesný čas zveřejníme během tohoto týdne na našem webu (www.tokiohotel-fanklub.cz). Do Berlína bychom měli dorazit v dopoledních hodinách, a zpět budem vyjíždět v pozdních odpoledních hodinách, abychom do Prahy dorazili večer.

Program:

Museum Madame Tussaud - navštívíme berlínské muzeum, kde se budete moci vyfotit s figurínou Billa, ale i se spoustou dalších slavných osobností. Vstupné do muzea činí 19 Euro pro dospělé a 14 Euro pro děti. Ne každý je ale fanoušek Billa, proto vstup do muzea nebude povinný. V muzeu strávíme cca hodinu a pro ty, kteří do něj nebudou chtít jít, bude připraven náhradní program. Proto, kdo chcete jít do muzea, NEZAPOMEŇTE si s sebou vzít 14-19 euro navíc, jelikož vstupné do muzea NENÍ v ceně zájezdu. V muzeu je také obchod se suvenýry, které ale nejsou nejlevnější, a ještě na začátku roku tam nebyly zatím žádné suvenýry s Billem, ale pro případ, že si tam budete chtít něco zakoupit na památku, si připravte peníze navíc. Před vstupem do muzea se rozdělíme na 2 nebo 3 skupiny a půjdeme tam postupně, aby jste se mohli všichni v klidu vyfotit a Bill přitom nepřišel k újmě nebo se neskácel k zemi  Více info o muzeu: www.madametussauds.com

Brandenburger Tor - Nedaleko muzea se nachází Brandenburská brána. Místo, které není sice nijak spjaté s Tokio Hotel, ale každý turista, který jede do Berlína, ho navštíví. Před bránou se většinou pořád něco děje a nedaleko brány je i úžasný památník v podobě obrovských kostek, ve kterém se většina turistů s radostí honí jako v bludišti 

Felix - Luxusní berlínský klub, který často navštěvovali Tokio Hotel. Dovnitř sice nepůjdeme, jelikož vstupné je okolo 20 euro a navíc jen pro starší 18-ti let, ale půjdeme se k němu podívat. Vedle Felixe se také nachází budova s obrovským obrazem Billovy hvězdy, což je oblíbené "fotící" místo fanoušků Tokio Hotel.

Kino Kosmos - Bývalé kino Kosmos, legendární tím, že se na jeho střeše natáčel videoklip Der letzte Tag.

Garáže Spring nicht - Nenápadné garáže v centru Berlína, které budou již navždy slavné tím, že v nich Tokio Hotel natáčeli svůj videoklip Spring nicht. Budete mít možnost prohlédnout si je zvenčí, zevnitř, vyběhnout po schodech jako Bill a nahlédnout na slavnou střechu, ze které Bill na konci klipu seskočí.

Studio Viva - Studio známé německé hudební stanice Viva, kde se TH několikrát účastnili natáčení Viva Live! a kde proběhlo i spousta autogramiád. Budete moci vidět celý komplex ze všech stran a vyfotit se s obrovskou replikou Spongebob, která stojí za studiem.

Universal Music - Podíváme se před budovu německého Universal Music, kde Tokio Hotel byli již nespočetněkrát. Dovnitř vás vzít bohužel nemůžeme, ale jako fanklub necháme na recepci pro Tokio Hotel dárek. Proto pokud chcete v Universalu zanechat nějaký dárek pro Tokio Hotel, vezměte si ho s sebou a my ho společně se všemi dárky odevzdáme na recepci.

Ritz Carlton - Luxusní hotel v Berlíně, který si Tokio Hotel oblíbili, nespočetněkrát v něm byli a natáčeli v něm různé rozhovory nebo shootingy.

Burger King - Oblíbený fastfood Tokio Hotel. Zatímco v Čechách máme pouze jeden v Praze na Zličíně, v Německu jich je nespočet, a proto budeme styloví a půjdeme se najíst do jednoho z Burger Kingů. Pro ty, co Burger King neznají - tento fastfood má velice podobná jídla jako McDonald, s tím rozdílem, že se tam mnohem víc najíte za stejné peníze jako v McDonaldu a má mnohem větší výběr burgerů.

V průběhu dne bude také možnost nakoupit si nějaké suvenýry, prohlédnout město a podle času a vaší únavy také navštívit další, méně známá místa, kde byli Tokio Hotel - např. místo, kde byla německá premiéra Arthur und die Minimoys nebo komplex hal, kde se také konaly různé autogramiády apod.

Cena a způsob platby:

Cena zájezdu činí 950 Kč. Tato částka zahrnuje nevratnou zálohu 400 Kč. To znamená, že pokud byste z nějakého důvodu svou účast zrušili, bude vám vráceno jen 450 Kč. Toto opatření je z toho důvodu, abychom byli schopni zájezd zaplatit i v případě, že by více lidí svou účast odřeklo a nemuseli jsme celou akci rušit, jak se již jednou stalo. Peníze posílejte nejpozději do 21.6.2009 na tento účet: 179108731/0600. Jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo.

Co s sebou:

Na zájezd si s sebou vezměte cestovní pas nebo občanský průkaz. Doporučujeme pohodlnou obuv, jelikož budeme hodně chodit. Kapesné by vám mělo stačit okolo 20 Euro. (V Burger Kingu se dá najíst okolo 5-6 Euro a potom už záleží na vás, jak moc budete utrácet za suvenýry, časopisy, občerstvení apod.) Určitě nezapoměňte mobilní telefony, abychom byli ve spojení, v případě, že by se někdo ztratil nebo měl nějaký problém. A pokud chcete pro TH zanechat nějaký dárek či dopis, tak ho také nezapomeňte vzít s sebou.

Další info:

Za veškeré ztráty či úrazy nenese Český fanklub skupiny Tokio Hotel odpovědnost, proto doporučujeme si pečlivě hlídat své věci a dodržovat pokyny vedoucích zájezdu. Vedoucími zájezdu budou dospělé osoby. Také zde platí přísný zákaz požívat během zájezdu jakékoli drogy či alkohol. Do Berlína pojedeme moderním autobusem typu Bova, který mimo jiné nabízí kávovar, lednici, rádio, video, CD přehrávač, digitální klimatizaci, polohovací sedadla výsuvná do uličky, opěrky na nohy, individuální osvětlení, nastavitelné větrání a zvedací a spouštěcí zařízení pro invalidy s vozíkem. Pro jakékoli další dotazy nás kontaktujte na: thnachtschechien@email.cz

Jelikož se tento zájezd do Berlína již nebude opakovat a k dispozici je jen 40 míst, pospěšte si a přihlašte se co nejdřív! Zde jsou potřebné údaje, které odešlete na thnachtschechien@email.cz

PŘIHLÁŠKA NA ZÁJEZD DO BERLÍNA 27.6.2009

Jméno:
Příjmení:
Datum narození:
Rodné číslo:
Adresa trvalého bydliště:
Mobilní telefon:
Email:

Budeme se na Vás těšit!
S pozdravem
Fanclub Team

http://img132.imageshack.us/img132/6347/plakatg.jpg

Pojedete někdo? Já vůbec nevím. Den předtím se vracím z Paříže a to se taky ještě stavujeme v Německu, tak nevim, jestli by mi to dovolili. A navíc není s kým :D Jako už ráno být v Praze.. nejsem Superman, když den předtím v noci přijedu - bychom musela nejspíš umět lítat :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | E-mail | Web | 26. října 2013 v 4:01 | Reagovat

Proč do Berlína, lepší je přeci dovolená Maroko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Willkommen im tokio hotel blog!!